Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabawki edukacyjne

Utworzony przez Meringa, 22 listopada 2011 r. o 16:22
Cześc. Moim zdaniem najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci to książki i są specjalne gry na komputer w których można łączyć zabawę razem z nauką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teraz dla bratanka- niemowlaczka wybierałam prezent z tej strony http://www.babymama.pl/ Sprawdzcie bo naprawde maja duży wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantastyczne zabawki mają na www.puchatkolandia.pl - są w 100% wolne od przemocy itp. więc nie musisz sie martwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam dzieciom zabawki plastyczne, rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzoną i dobrą zabawką dla 3,5 latków są książki edukacyjne. http://www.sklep.eleo.edu.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś gra edukacyjna? Dzieci w tym wieku lubią takie zabawy Z doświadczenia wiem, że takie gry bardzo pobudzają rozwój dzieci, zmuszają je do logicznego myślenia, przy czym sprawiają wiele uciechy Więc chyba nie ma lepszej opcji. Duży wybór takich gier można znaleźć tutaj: http://szkolnis.pl/gry_edukacyjne Ceny ciekawe, także można się na coś spokojnie skusić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawymi zabawkami edukacyjnymi są wszelkiego rodzaju układanki, mozaiki. Podoba mi się również dziecięca opcja popularnych gier dla dorosłych, typu Jenga, Monopol czy Scrabble. Myślę, że to bardzo fajny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzyj sobie tutaj: zabawki dla najmlodszych - na pewno znajdziesz coś ciekawego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trend sorts deliver style to be able to prince's polo video game Several inside the invitation-only masses of approximately 500 which obtained to look cheap michael kors bags outlet at Royal prince Harry's staff acquire the particular Sentebale Noble Praise Polo Pot on the Greenwich Polo Golf club about Friday introduced their particular summer season garments, which includes white-colored jeans, flowered sundresses and also several seersucker. Product Karolina Kurkova also donned optic white-colored shoes or boots together with the girl white-and-navy Carolina Herrera outfit. Nonetheless, since raindrops chop down and also temperature ranges hovered about 58, the particular race fans which possibly many appreciated the particular match up have been the people inside personalized buckskin outdoor jackets, comfy wraps and also trench michael kors canada layers. His / her major polo compete with, Nacho Figueras — which designs regarding Ron Lauren mk bags outlet canada perfumes — extra a tad bit more style to be able to his / her deep blue jacket using a pants pocket rectangular. The particular match up received Jer Wu and also Valentino and also designs Jessica Stam and also Stephanie Seymour, whoever partner, Philip Brandt, has the particular golf club. Stam and also Seymour equally donned almost all african american, nevertheless they are usually from your trend masses, all things considered. A couple of females donned huge, multi-colored Kentucky Derby-style less difficult for your function inside Greenwich, any New york suburb, even though the comprehensive agreement with the masses has been in which less difficult already have jewelry to be able to moose race, not necessarily polo. The writer Fielden, editor-in-chief regarding Community & Region newspaper, which usually dished 2013 mk bags up being a bring in, mentioned this individual can consider simply no far better celebration to be able to use any white-colored fit — which usually this individual would. "A white-colored fit just isn't one thing to be able to use each day, never to Holiday or perhaps Thanksgiving. That is the one spot, or perhaps a great amazing trip inside Photography equipment. "Fielden mentioned this individual can envision a huge trend motion picture just like "The Fantastic Gatsby" having an influence on any dressier, dapper look at this summer's polo www.2013mkbagsoutlet.ca complements. The particular motion picture makes perception with the seem and also helps it be at the same time attractive and also available.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajne zabawki można kupić w sieci, wybór jest naprawdę bogaty, no a przede wszystkim ceny są znacznie niższe niż w normalnych sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The professional online shop of cheap wedding dress and custom wedding dress.Buy cheap wedding dresses from us.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś to nie było wyboru, a dzisiejsze zabawki to normalnie dech w piersi zapierają, są takie ładne i wymyślne, że każdy dorosły z chęcią by się nimi pobawił ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostatnio zakochałam się w przepięknych zabawkach Sylvanian Families http://mamamartas.pl. Przepiękne:) Myślę że zdecydowanie mogę polecić, moja córeczka zachwycona. Wymyśla fajne historyjki. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.zabawkiedukacyjne.info/ na tej stronie na pewno znajdziesz wiele zabawek edukacyjnych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z kolei polecam zabawki edukacyjne z sprytnezabawki.pl Ostatnio kupiłam synkowi grę TIP Over  i był zachwycony:) Ja również, bo wiem, że dzięki niej nie tylko się bawi, ale również rozwija:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn Julek (1,5roku) upodobał sobie klocki z zaokrąglonymi końcówkami, znalazłem je tu hurtownia zabawek poznań   Miło popatrzec na uśmiechniętego dzieciaka bawiącego się zabawką za 25zł, kiedy po 2h potrafiła mu się znudzic 4 razy droższa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne zabawki edukacyjne to w sumie fajna sprawa, za naszych czasów takich nie było, choć nie wiem, czy wiele na tym nie straciliśmiy, ale na pewno lepiej dawać takie zabawki niż jakąś chińską tandetę na 5 minut lub coś w tym stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zabawki, które zmuszają do ruchu. W dzisiejszych czasach dzieciom brakuje kondycji. Ja jestem fanką WYRZUTNI NERF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...